Technická, fundamentální a další analýzyZpět do menu
Profitable Candlestick Trading: Pinpointing Market Opportunities to Maximize Profits (Wiley Trading)
Profitable Candlestick Trading: Pinpointing Market Opportunities to Maximize Profits (Wiley Trading)
Autor: Stephen W. Bigalow | Vydavatel: John Wiley & Sons
Doporučujeme
Koupit tuto publikaci

Poznejte tajemství metody čtení z grafů. Nejstarší metodou čtení z grafů je tzv. Japanese candlestick method, která se stala velmi populárním analytickým nástrojem mezi celou řadou obchodníků. Ačkoliv je tato metoda často používána, spousta investorů nevyužívá její celý potenciál. Autor knihy Stephen Bigalow na spoustě příkladů jednoduše vysvětluje jak tato metoda funguje, jak jí používat a jak s její pomocí maximalizovat profit. Bigalow v knize také představuje některé z jeho vlastních obchodních modelů, které dosahují vysokých výnosů a které ocenili zejména klienti jeho finanční společnosti jak v USA tak z zahraničí. Doporučujeme!!!

Přidáno: 05.05.2007ISBN: 047102466XStran: 320Cena: £ 41,49Jazyk: anglicky
Doporučujeme
Timing the Market: How to
Timing the Market: How to Profit in the Stock Market Using the Yield Curve, Technical Analysis, and Cultural Indicators (Wiley Trading)
Stran: 432
Cena: £ 38,25
Jazyk: anglicky
Naučte se používat technickou analýzu a maximalizujte svůj profit. Vše potřebné se dočtete v této knize, kterou vřele doporučujeme!!
The Jubak Picks: 50 Stocks
The Jubak Picks: 50 Stocks That Will Rebuild Your Wealth and Safeguard Your Future
Stran: 352
Cena: £ 15,26
Jazyk: anglicky
The Investing Strategy for All SeasonsThe Jubak Picks enables you to play great offense and great defense: to make money in the stock market in good times, to protect yourself during downturns, and to reap the
The Psychology of Trading:
The Psychology of Trading: Tools and Techniques for Minding the Markets (Wiley Trading)
Stran: 330
Cena: £ 31,99
Jazyk: anglicky
Úspěch při investování na trzích je závislý, stejně jako v životě, na správné a jasné strategii řízení rizik a to při současné znalosti trhu. Lékař Brett Steenbarger se ve své knize zabý
Vyhledávání
kniha     autor